گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید شیشه کوچک زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات شیشه کوچک زعفرانقیمت روز شیشه کوچک زعفران

همیشه استفاده از ظروف مخصوص برای نگهداری اصولی و بهداشتی مواد غذایی از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و هر نوع ماده غذایی نیازمند وکیوم و بسته بندی مخصوص خود است. زعفران یکی از این مواد است که نگهداری درست آن اهمیت زیادی دارد و شیشه کوچک زعفران، مخصوص این کار طراحی شده است که شکل های مختلفی دارد و مرکز خرید آن شیشه های مختلف و با کیفیتی دارد که به صورت اینترنتی با قیمت مناسب عرضه می کند.

مرکز خرید شیشه کوچک زعفران

مشخصات شیشه کوچک زعفران

مشخصات شیشه کوچک زعفران زعفران یکی از موادی است که به عنوان چاشنی و طعم دهنده در بسیاری از غذاها استفاده می شود و مورد مصرف و خواص گسترده ای دارد و نگهداری آن از اهمیت زیادی برخوردار است، چون اگر در جای مرطوب، فضای باز و نادرست نگهداری شود عطر و رنگ خود را به مرور از دست می دهد و رطوبت باعث می شود زعفران سابیده و کوبیده نشود.

شیشه کوچک زعفران در اندازه های مختلف و کوچک با ارتفاع دو سانتی متر تا ده سانتی متر وجود دارد که می تواند  مقدار یک تا چند مثقال زعفران را در خود جای دهد. این شیشه از مواد اول و با کیفیتی تولید شده است، جنس آن معمولا نشکن است، به این منظور که با ضربه های جزئی و خیلی کوچک نمی شکند و ظاهر شفافی دارد. شیشه زعفران در شکل های استوانه، گوشه دار و در طرح های مختلف بلبل، گل و غیره وجود دارد. درب این نوع شیشه از جنس فلز ضد زنگ با چول پنبه است که هر کدام زیبایی خود را دارد.

قیمت روز شیشه کوچک زعفران

قیمت روز شیشه کوچک زعفران شیشه زعفران نگهداری از این مواد را آسان کرده است و طرح های مختلف آن باعث شده است بتوان به راحتی آن را با بانکه های دیگر ست و هماهنگ کرد. همچنین اگر بخواهیم به کسی زعفران هدیه یا سوغات بدهیم ابن شیشه ها بسته بندی آن را زیبا تر می کند و زعفران درون شیشه های کوچک نقلی جلوه ای خاص دارد، همچنین همین عامل در امر صادرات بسیار اهمیت دارد.

قیمت شیشه زعفران به عواملی مانند: کیفیت جنس ظرف، نوع درب آن، اندازه و غیره بستگی دارد. قیمت روز این کالا را می توانید در سایت های فروش اینترنتی محصول مشاهده کنید. برای خرید شیشه زعفران می توانید به سایت های فروش اینترنتی آن مراجعه کنید، در قابل کاتالوگ انواع آن را مشاهده کنید و هر تعداد لازم دارید سفارش دهید تا در اسرع وقت و در مکان دلخواه تحویل بگیرید. این شیشه های نقلی زیبا به عنوان یک هدیه کوچک و جذاب با قیمت مناسب بسیار گزینه ی خوبی است.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید