مشاوره و سفارش

قوطی ایستاده تاج

یکی دیگر از قوطی‌های زیبا جهت بسته‌بندی زعفران، قوطی‌های شکیل و دوست‌داشتنی تاج هستند. این قوطی‌ها در بازار فروش به دلیل اینکه به‌طور متوسط یک مثقال جای‌گیری دارند به ظروف تاج متوسط معروف‌اند. قوطی‌های تک سایز تاج که همیشه سایزشان متوسط است دارای دو مدل می‌باشند: ظرف تاج ساده زعفران، ظرف تاج چاپی زعفران

مشاوره در طراحی و چاپ لوگو

گروه ما می تواند، چاپ روی قوطی و انواع پاکت های زعفران با برند اختصاصی، مشاوره در طراحی و چاپ لوگو و اسم برند شما برای دریافت بازار بزرگتر، تهیه و ارسال بار با انواع راه های ارتباطی و راهنمایی جهت انتخاب ظروف بسته بندی، شما را یاری دهد. چنانچه نیاز به مجموعه ای حرفه ای و چابک در امر تولید، طراحی و چاپ دارید، این مجموعه می تواند شما را در این امر یاری کند.

فعالیت گروه ثمین پک

فروش قوطی زعفران فروش بسته بندی زعفران فروش قوطی فلزی زعفران فروش قوطی شیشه ای زعفران فروش انواع پک های کادویی فروش ظروف کریستال زعفران فروش انواع هاون ها فروش جعبه های ظروف زعفران و … اگر به دنبال محلی برای سفارش کارت و چاپ بسته بندی خود می گردید، ما می توانیم در این زمینه به شما مشاوره، طراحی و کمک کنیم.

خرید پاکت مقوایی زعفران

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع قوطی های کریستالی زعفران-سفارشیموجودتماس بگیرید
قوطی های شیشه ای زعفران-سفارشیموجودتماس بگیرید
قوطی های خاتم زعفران-سفارشیموجودتماس بگیرید
چاپ پاکت با برند اختصاصی-سفارشیانجام می شودتماس بگیرید
هاون های برنجی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

saffronbox.ir@gmail.com

مدیرگروه ثمین پک

۰۹۱۵۸۶۵۵۴۹۰

درباره ما :

گروه ثمین پک در زمینه فروش قوطی های زعفران و بسته بندی زعفران فعالیت می کند. از آنجا که بخش توزیع زعفران در ایران بسیار گسترده شده و بیشتر کسبه، کشاورزان و افراد علاقه مند سعی دارند که زعفران تولیدی یا خریداری شده خود را به افراد علاقه مند در این کره خاکی عرضه کنند. بنابراین به دنبال مکانی برای تهیه ظروف زعفران می گردند، که بتواند در تهیه و دسترسی آسان، آنها را یاری نماید. برای همین بر این شدیم که به صورت آنلاین به کسانی که به خدمات ما نیاز دارند پاسخگو باشیم.

مدیرگروه ثمین پک

محمد قربانی