فروش قوطی زعفران
خانه / زعفران بسته بندی / عرضه کننده زعفران بسته بندی شده
زعفران بسته بندی شده

عرضه کننده زعفران بسته بندی شده

اگر می خواهید زعفران اصل و با قیمت واقعی تهیه کنید باید آن را از مراکزی که زعفران بسته بندی شده را به صورت مسنقیم عرضه میکنند تهیه کنید.

زعفران بسته بندی شده

چگونه زعفران را از تولید کننده خرید کنیم

امروزه مردم ترجیح می دهند خریدهای خود را به صورت انلاین کنند زیرا می دانند در این‌ روش خرید ، واسطه ها و هرینه هایی اضافی روش سنتی حذف می شوند بنابراین قیمت تمام شده محصول مناسب تر و به قیمت واقعی نزدیکتر است .
همچنین نیاز به صرف وقت و هزینه برای رفتن به فروشگاههای مختلف و انتخاب یک برند از بین انواع برندها وجود ندارد . زیرا با صرف زمان کوتاهی می توانند انتخاب خود را انجام داده و زمانی که تصمیم به خرید گرفتند به طور مستقیم و به صورت انلاین زعفران بسته بندی شده را خریداری کند.

زعفران بسته بندی شده

روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی

همواره برای محصولاتی که گران قیمت هستند عده ای سودجو مدل تقلبی آن را تولید می کنند ولی خریدار باید هوشیار باشد و از مراکز معتبر خریداری نماید .
ما در اینجا چند روش ساده برای تشخیص زعفران اصل از تقلبی را بیان می کنیم

  • کمی از زعفران را در کاغذ کاهی و یا روزنامه قرار دهید و فشاردهید اگر لکه روغن در محل فشار مشاهده کردید بدانید که زعفران تقلبی است اما اگر اثری از چربی مشاهده نکردید زعفران اصل و مرغوب است .
  • از روی سرعت رنگدهی نیز می توان به اصل و تقلبی بودن پی برد . سرعت رنگدهی زعفران مرغوب و اصل پائین است .
  • اگر زعفران اصل را بر روی گاز بگیرید باید رنگ آن به بنفش یا نارنجی تمایل پیدا کند اما اگر زرد شد زعفران ناخالص و تقلبی است.
  • اگر بر روی زعفران اصل آب جوش بریزید نباید بعد از ۵ دقیقه رنگ شاخه های آن به سفید تمایل پیدا کند ولی اکر بعد از ۵ دقیقه مشاهده کردید که شاخک ها سفید شدند یعنی زعفران نامرغوب و تقلبی است
  • مزه زعفران اصل کمی تلخ است اما بوی دلنشین و مطبوع و کمی تند دارد .
  • زعفران اصل در آب به رنگ زرد نارنجی متمایل به قرمز و شفاف میشود اگر اب به رنگ قرمز تندنشان از وجود مواد شیمیایی در زعفران است.
  • یکی دیگر از رووشهای جالب تشخیص زعفران اصل به این صوزت است که کمی جوش شیرین به آب اصافه کنید و هم بزنید سپس کمی زعفران به ابی که جوش شیرین دارد اضافه کنید اگر رنگ اب به رنگ زرد تبدیل شد زعفران اصل است و اگر به رنگ قرمز کمرنگ تبدیل شد زعفران تقلبی است
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ظروف زعفران شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ظروف زعفران واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام
ایمیل ظروف زعفران ایمیل: saffronbox.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

زعفران بسته بندی با کیفیت

فروش زعفران بسته بندی با کیفیت

زعفران بسته بندی با کیفیت را می توان از انواع فروشگاه های مواد غذایی موجود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *