جهت مشاهده کامل تمام محصولات به همراه قیمت بر روی فروشگاه کلیک کنید.

فروشگاه
نتایج در این بخش نمایش داده می شود

جعبه تزیینی زعفران

جعبه تزیینی زعفران

جعبه تزیینی زعفران، جعبه های چوبی، جعبه مخملی و جعبه های ترمه و بسياري محصولات ديگر، هر كدام مي‌بايست ساختماني خاص و خواص ويژه‌اي براي كاربرد مورد نظر داشته باشند.

براي بسته‌بندي اين موارد از چوب استفاده مي‌شود كه به‌طور معمول از چوب های ام دی اف تهيه مي‌شوند و براي داشتن ويژگي‌هاي ظاهري و چاپي مناسب، سطح آنها گزینه خوبی برای این مورد است.

با استفاده از این الگو ها می توانید به آسانی جعبه های بسیار زیبا بسازید و برای هدیه یا مصارف دیگر از آن ها استفاده کنید.

خرید پک لاکچری زعفران با بهترین قیمت

این نوع جعبه ها که میتوان چوبی یا مقوایی باشد در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد و بسیار مورد پسند مردم قرار گرفته است.

جعبه چوبی را میتوان به عنوان بهترین و قیمتی ترین بسته بندی حساب کرد جعبه تزیینی زعفران که با متریال چوب ساخته میشود از لحاظ مشتری پسندی بسیار مورد توجه قرار میگیرد تولید جعبه چوبی را میتوان بهترین راه برای بالا بردن راندمان تولید حساب کرد.

تولید کنندگانی که از جعبه چوبی برای بسته بندی محصول خود استفاده میکنند معمولا موفق تر از تولید کنندگان دیگر هستن دلیل موفقیت این نوع بسته بندی به خاطر مقاومت بالای این نوع بسته بندی است.

خرید پک لاکچری زعفران با بهترین قیمت

اگر شما تولید کنندگان محصولات خشکبار و دمنوش یا زعفران هستید با استفاده از جعبه چوبی باعث رونق کسب کارتان شوید و شما با استفاده از جعبه چوبی بهتر دیده میشوید و از ویژگی های جعبه چوبی میتوان به مقاومت بالای این نوع بسته بندی اشاره کرد و استفاده از طرحهای زیبا روی جعبه در تولید جعبه چوبی بسیار مهم است و این کار توسط برش لیزر و یا همان خدمات برش لیزر انجام میشود.

جعبه تزیینی زعفران

خرید پک لاکچری زعفران با بهترین قیمت

تولید جعبه زعفران

تولید جعبه زعفران را میتوان به شکلهای مختلفی انجام داد و میتوان از چوب با ضخامتهای مختلفی استفاده نمود در تولید جعبه چوبی زعفران باید به نوع محصول دقت نمود که جعبه چوبی که میسازید متناسب با آن باشد یعنی اندازه جعبه چوبی و مدل جعبه متناسب با محصول باشد.

جعبه تزیینی زعفران

جعبه تزیینی زعفران ارزان قیمت

جعبه تزیینی زعفران ارزان قیمت  را میتوان در اندازه های مختلفی ساخت، می توان آن را در هر طرح و رنگ ایجاد کرد، همچنین تولید کننده جعبه چوبی میتواند با تلفیق چند رنگ در جعبه چوبی یک اثر هنری خلق کرد که هر چقدر جعبه شیک تر باشد کار زیباتر و مشتری پسندتر خواهد بود. تولید جعبه تزیینی  زعفران را میتوان به عنوان یک کار هنری نامید.

جعبه تزیینی زعفران

جعبه کادویی زعفران

جعبه کادویی زعفران از بهترین و فوق العاده ترین بسته بندهای است که امروز مورد استفاده قرار میگیرد، تولید کنندگان میتوانند با استفاده از جعبه چوبی تزیینی فروش خود را چند برابر کنند از مهمترین ویژگی های جعبه تزیینی زعفران میتوان به مقاومت بالای آن نسبت به جعبه های دیگه نام برد تولید جعبه چوبی به گذشته های دور بر میگردد به طوری در گذشته از جعبه چوبی استفاده میشود و آن را در گذشته نیز می ساختن و جعبه سازی از خیلی وقتها پیش وجود داشته است.

جعبه تزیینی زعفران

شیک ترین بسته بندی زعفران

شیک ترین بسته بندی زعفران تعلق دارد به جعبه چوبی که رنگ آن متناسب با محصول باشد و رنگ جعبه تزیینی اگر درست انتخاب شود باعث فروش بیشتر محصول شما میگردد باید ببینید که رنگ جعبه چوبی را چه رنگی انتخاب کنید که بیشتر مورد پسند مشتری است.

در محصولاتی چون دمنوش معمولا از رنگهای روشن و شاد استفاده میکنند و این باعث میشود که مشتری پسند تر باشد و مشتری بهتر آن را ببیند و فروش رو به افزایش باشد.

جعبه تزیینی زعفران

رنگ از مهمترین ویژگی در انتخاب و فروش محصول دارد و استفاده از جعبه کادویی رنگی خیلی به فروش زیاد محصول شما کمک میکند.

تولید کننده جعبه چوبی دقت زیادی را در ساخت جعبه چوبی میکند از متریال گرفته شده تا لولا و یا همان یراق جعبه چوبی باید نه تنها زیبا باشد بلکه باید مقاومت بالایی هم داشته باشد جعبه چوبی که این ویژگی را داراست کمک زیادی به فروش محصولات شما میکند.

پس دقت زیادی را در انتخاب جعبه چوبی خود کنید این مجموعه قادر به ساخت جعبه چوبی با بالاترین کیفیت از لحاظ جنس و منتاژ است و با سابقه زیادی که در این زمینه دارد میتواند به فروش شما کمک کند.

جعبه تزیینی زعفران

جعبه چوبی که با استفاده از خدمات برش لیزر ساخته میشود امروزه بسیار مورد پسند تر از نوع نجاری است آن هم به خاطر محکم بودن و زیبای خاصی که دارد است تولید کننده جعبه چوبی بیشتر از این روش یعنی همان خدمات برش لیزر برای ساخت جعبه چوبی استفاده میکند تولید کننده جعبه چوبی میتواند با استفاده از خدمات برش لیزر هر سایز از جعبه را که بخواهد را تولید کند

در تولید جعبه چوبی میتوان از چوب هایی با ضخامت های مختلف استفاده کرد و برای این که کارهای ضریف و یا همان جعبه های ظریف میتوان از چوب های با ضخامت کم استفاده کرد شاید از خود بپرسید که استفاده از چوب با ضخامت کم باعث شود که جعبه مقاومت کمتری نسبت به جعبه چوبی دیگر داشته باشد ولی این طور نیست امروز چوبی های هستن که ضخامت کمتری نسبت به چوب های دیگر دارند ولی به اندازه چوب های دیگر محکم هستند و شاید محکمتر هم باشند.

جعبه تزیینی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران توسط تولید کننده در بخش خدمات برش لیزر و یا همان برش لیزری انجام می گیرد.

جعبه چوبی خود به تنهای بسیار ساده است و استفاده از خدمات برش لیزری باعث میشود که جعبه چوبی دارای طرح و نقش شود.

میتوان با استفاده از حکاکی برش لیزر روی چوب هر طرحی را روی جعبه چوبی حک نمود و معمولا طرحهای که روی جعبه چوبی ایجاد میشود باید تناسب با محصول شما داشته باشد و طوری نباشد که سنخیتی بین جعبه چوبی و طرح روی آن باشد.

جعبه تزیینی زعفران

جعبه چوبی هر صنف با صنف دیگری با هم فرق دارد یعنی جعبه چوبی که برای زعفران استفاده میشود با جعبه چوبی که برای دمنوش استفاده میشود متفاوت است.

دلیل آن هم میتواند این باشد که این دو از مواد تشکیل دهنده مختلفی استفاده میکنند مثلا زعفران به ضربه حساس است ولی دمنوش مقاومت بالای نسبت به زعفران دارد اگر روی جعبه(جعبه چوبی) دمنوش باز باشد مشکلی برای دمنوش پیش نمی آید ولی جعبه (جعبه چوبی) زعفران اگر باز باشد باعث میشود که زعفران زودتر خراب  یا تغییر رنگ دهد.

جعبه تزیینی زعفران

ایده بسته بندی زعفران

ممکن است ایده بسته بندی زعفران با دیگری فرق داشته باشد. شما میتوانید جعبه تزیینی زعفران خود را به هر طرحی که بخواهید بسازید اگر تولید کننده جعبه چوبی، تجربه و علم کافی داشته باشد میتواند به راحتی این کار را برای شما عملی کند پس سعی کنید تولید کننده جعبه چوبی که با آن قرار است کار کنید این توانایی را داشته باشد تا یک بسته بندی شیک و زیبا را به برای شما به ارمغان بیاورد.

یکی از بهترین تولیدکننده در زمینه تولید جعبه تزیینی زعفران مجموعه ثمین پک است که می تواند در این زمینه به شما کمک کند تا ساخت جعبه با طرحهای گوناگون و زیبا با کیفیت بالا تولید نمایید و برای دیدن نمونه های بیشتر می توانید به سایت ثمین پک سر بزنید.

جعبه تزیینی زعفران

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ظروف زعفران شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ظروف زعفران واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام
ایمیل ظروف زعفران ایمیل: saffronbox.ir@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
Powered by